Üçüzler |Doktorda

Çizgi Film İzle – doktora gidiyor, oluyorlar, çünkü onları hastalıklardan koruyacak.  hiç acıtmıyor 🙂

Pembe, mavi, yeşil, bu afacanlar iki tane değil! sevimliler, neşeliler, elbette onlar üçüzler! kızlar üç tane olur da, keyif ve macera da üçe katlanamz mı hiç! Bir afacanla uğraşmaktan daha zoru ne olabilir? Üç kat eğlenceye hazır ol! İşleri güçleri kötü cadıyı kızdırmak! Aldıkları cezayı ödüle dönüştürmesini bilen üç küçük afacan, yine kim bilir hangi masalın ortasında!

YouTube Preview Image

Çok eğlenceli değil mi yemek zamanı. şimdi iyileşeceksin. auuu merak etme sana iyi gelecek ağlama bebeğim ağlama üçüzler lütfen. haydi kızlar sıra bizde. doktorları hiç sevmiyorum doktorlar çok iyi insanlardır hadi içeri giriyoruz ben korkuyorum canımızı yakıcak. korkucak birşey yok. bugün birinize aşı yapmak zorundayım. önce kim. önce o önce amy. tamam hazır. anne bu da ne. bu seni hasta olmaktan koruyacak tatlım. sakın korkma bebeğim. çok acıdı mı. bitti bile. aa şuna bak. şimdi kim geliyor. hareket edemiyorum. tesa nelly naaptınız tamam anne şimdi onu çözüyorum ne kadar yaramazsınız. hadi sıra sende. şimdi sıra onda. pekala getir bakalım tavşanı bak canı hiç yanmadı gördü nmü.

Yıllar önce carton network yapımıyla hizmete sunulan üçüzler adlı çizgi filmi üç kız kardeşin başrol aldığı ve her gün başlarından geçen maceraların işlendiği bir çizgi filmdir. Avrupa da epeyce sevilmesinin hemen ardından ülkemizde de izlenmeye sunulmuştur. Uzun yıllar ülkemiz de başta olmak üzere yayın da kalan ve sitemiz www.cizgifilm.yusufavci.net’da  üçüzler çizgi filmi hala da yayınlanmaktadır. Bir süre önce yumurcak tv’de yayınlanan ve yayından kaldırılan üçüzler çizgi film yine istekler üzerine yayına verilmiş olup sürekli olarak yumurcak tv ekranlarından izlenebilir.  Gerçekten eğlenceli, güzel ve şirin çizgi filmleri sıralamak gerekirse, üçüzler izlemen  listenin en başında da gelebilir. Her gün farklı konuyla 50 aşkın bölümüyle hizmet veren üçüzler çizgi filmi çocukların da en hayranlıkla izledikleri arasın da gelirken adına üretilmiş on binlerce aksesuardan gözlerden kaçmıyor. Tüm serileri yayımlanan üçüzler çizgi filmi ülkemizde de büyük bir izleyici kitlesine sahip ve bunun yanı sıra hayranlar da oldukça fazladır.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir