Üçüzler | Banyo Zamanı

Çizgi Film İzle – Banyo Zamanı  banyoda çok eğleniyorlar, üçüzlerin tüm sevilen bölümleri ve yeni bölümleri cizgifilm.yusufavci.net’da!

Pembe, mavi, yeşil, bu afacanlar iki tane değil! sevimliler, neşeliler, elbette onlar üçüzler! kızlar üç tane olur da, keyif ve macera da üçe katlanamz mı hiç! Bir afacanla uğraşmaktan daha zoru ne olabilir? Üç kat eğlenceye hazır ol! İşleri güçleri kötü cadıyı kızdırmak! Aldıkları cezayı ödüle dönüştürmesini bilen üç küçük afacan, yine kim bilir hangi masalın ortasında!

YouTube Preview Image

Üçüzler Çizgi Film Karakterleri

Tamam işte oldu haydi çocuklar banyoya. önce ben peki anne hayır önce ben terisa iyi misin. evet anne iyiyim biraz dikkatli olca canım ama önce pantolonunun çıkarman gerekiyor. burası çok yüksek. tamam iyi bir fikrim var şimdi banyo yapacağız. merhaba bay tavşan tabure nerde any almış. anne o benim taburem. any napıyorsun bezlerimi çıkarıyorum anne. hayır tabure mi istiyorum. önce ben. any çoraplarınla banyoda ne işin var bakayım böyle olmaz ama haydi. tamam şimdi oyuncak ayıyla oynayabilirsin. bebeğime bak çok komik. nerry kıpırdama ayakkabılarını çıkartamıyorum ama ben yıkanmak istemiyorum haydi çok eğlenceli ben banyo yapmak istemiyorum hadi nelly acele et gelde bizimle oyna nelly bak gördün mü kardeşlerin oynuyorlar.

Yıllar önce carton network yapımıyla hizmete sunulan üçüzler adlı çizgi filmi üç kız kardeşin başrol aldığı ve her gün başlarından geçen maceraların işlendiği bir çizgi filmdir. Avrupa da epeyce sevilmesinin hemen ardından ülkemizde de izlenmeye sunulmuştur. Uzun yıllar ülkemiz de başta olmak üzere yayın da kalan ve sitemiz www.cizgifilm.yusufavci.net’da  üçüzler çizgi filmi hala da yayınlanmaktadır. Bir süre önce yumurcak tv’de yayınlanan ve yayından kaldırılan üçüzler çizgi film yine istekler üzerine yayına verilmiş olup sürekli olarak yumurcak tv ekranlarından izlenebilir.  Gerçekten eğlenceli, güzel ve şirin çizgi filmleri sıralamak gerekirse, üçüzler izlemen  listenin en başında da gelebilir. Her gün farklı konuyla 50 aşkın bölümüyle hizmet veren üçüzler çizgi filmi çocukların da en hayranlıkla izledikleri arasın da gelirken adına üretilmiş on binlerce aksesuardan gözlerden kaçmıyor. Tüm serileri yayımlanan üçüzler çizgi filmi ülkemizde de büyük bir izleyici kitlesine sahip ve bunun yanı sıra hayranlar da oldukça fazladır.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir