Üçüzler | Annemin Bebeği

Çizgi Film İzle -   Üçüzler çok eğleniyorlar, üçüzlerin tüm sevilen bölümleri ve yeni bölümleri cizgifilm.yusufavci.net’da!

Pembe, mavi, yeşil, bu afacanlar iki tane değil! sevimliler, neşeliler, elbette onlar üçüzler! kızlar üç tane olur da, keyif ve macera da üçe katlanamz mı hiç! Bir afacanla uğraşmaktan daha zoru ne olabilir? Üç kat eğlenceye hazır ol! İşleri güçleri kötü cadıyı kızdırmak! Aldıkları cezayı ödüle dönüştürmesini bilen üç küçük afacan, yine kim bilir hangi masalın ortasında!

 YouTube Preview Image

Bak baloncuklar. evet büyük bir balon. bakın sizin için ne var. bu oyuncak bebek. bu kimin. benim. annemin bebeği. annemin bebeğini ben istiyorum benimle gel. hadi dikkatli ol. yapamıyorum. bebeği istiyorum benimle gel. o bebeği çok istiyorum annemin bebeği şmdi bende. onunla oynamak istiyorum. şimdi yatma vakti. bir fikrim var. üzgünüm küçük yatağına ihtiyacım var. iki küçük yatak daha. şimdi mükemmel. o şimdi uyuyabilir. şşşş sessiz ol bebek uyuyor. dandini dandini dastana… yemek vakti şimdi yemek vakti. top oynayalım. şimdi oyun vakti. bebek benim. bacağı kafası kolu kızlar noluyor. anne bak bebek parçalandı. onun suçu sadece oynamak istemiştim. neden beraber oynamıyorsunuz.

Yıllar önce carton network yapımıyla hizmete sunulan üçüzler adlı çizgi filmi üç kız kardeşin başrol aldığı ve her gün başlarından geçen maceraların işlendiği bir çizgi filmdir. Avrupa da epeyce sevilmesinin hemen ardından ülkemizde de izlenmeye sunulmuştur. Uzun yıllar ülkemiz de başta olmak üzere yayın da kalan ve sitemiz www.cizgifilm.yusufavci.net’da  üçüzler çizgi filmi hala da yayınlanmaktadır. Bir süre önce yumurcak tv’de yayınlanan ve yayından kaldırılan üçüzler çizgi film yine istekler üzerine yayına verilmiş olup sürekli olarak yumurcak tv ekranlarından izlenebilir.  Gerçekten eğlenceli, güzel ve şirin çizgi filmleri sıralamak gerekirse, üçüzler izlemen  listenin en başında da gelebilir. Her gün farklı konuyla 50 aşkın bölümüyle hizmet veren üçüzler çizgi filmi çocukların da en hayranlıkla izledikleri arasın da gelirken adına üretilmiş on binlerce aksesuardan gözlerden kaçmıyor. Tüm serileri yayımlanan üçüzler çizgi filmi ülkemizde de büyük bir izleyici kitlesine sahip ve bunun yanı sıra hayranlar da oldukça fazladır.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir