Üçüzler | Anne ve Babamın Elbiseleri

|  – ’in tüm bölümleri  Çizgi Film İzle – çok eğleniyorlar, üçüzlerin tüm sevilen bölümleri ve yeni bölümleri cizgifilm.yusufavci.net’da!

 Pembe, mavi, yeşil, bu afacanlar iki tane değil! sevimliler, neşeliler, elbette onlar üçüzler! kızlar üç tane olur da, keyif ve macera da üçe katlanamz mı hiç! Bir afacanla uğraşmaktan daha zoru ne olabilir? Üç kat eğlenceye hazır ol! İşleri güçleri kötü cadıyı kızdırmak! Aldıkları cezayı ödüle dönüştürmesini bilen üç küçük afacan, yine kim bilir hangi masalın ortasında!
 YouTube Preview Image
ayakkabılar onlar annemin ayakkabıları. babamın kazağını giyeceğim ben. yardım edeyim. çizmeli kedi. çizmede bir kedi. aa bu seste ne. nerden geliyorki. anne ve babamın yatak odasına bir bakayım. bu ayakkabılar çok büyük çünkü annemin ayakkabıları. tesa nelly bak çok güzel. annem gibi oldun. evet ben anneyim. şuraya da bakalım. bak çoraplar. ve taytlar. taytları giyeceğim. içine mi giyeceksin. vay canına babamın kravatları. taksana. çok komik oldun. olmuyor. çok zor. dur yardım edeyim. hayır kendim yapmak istiyorum. ooo .
Yıllar önce carton network yapımıyla hizmete sunulan üçüzler adlı çizgi filmi üç kız kardeşin başrol aldığı ve her gün başlarından geçen maceraların işlendiği bir çizgi filmdir. Avrupa da epeyce sevilmesinin hemen ardından ülkemizde de izlenmeye sunulmuştur. Uzun yıllar ülkemiz de başta olmak üzere yayın da kalan ve sitemiz www.cizgifilm.yusufavci.net’da  üçüzler çizgi filmi hala da yayınlanmaktadır. Bir süre önce yumurcak tv’de yayınlanan ve yayından kaldırılan üçüzler çizgi film yine istekler üzerine yayına verilmiş olup sürekli olarak yumurcak tv ekranlarından izlenebilir.  Gerçekten eğlenceli, güzel ve şirin çizgi filmleri sıralamak gerekirse, üçüzler izlemen  listenin en başında da gelebilir. Her gün farklı konuyla 50 aşkın bölümüyle hizmet veren üçüzler çizgi filmi çocukların da en hayranlıkla izledikleri arasın da gelirken adına üretilmiş on binlerce aksesuardan gözlerden kaçmıyor. Tüm serileri yayımlanan üçüzler çizgi filmi ülkemizde de büyük bir izleyici kitlesine sahip ve bunun yanı sıra hayranlar da oldukça fazladır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir