Survivor 2014 Çizgi Filmi

| (1. Sezon 10. Bölüm) | Grafi2000

 Türkiye’nin yetişkinlere yönelik ilk yerli komedi ve çizgi dizisi Fırıldak Ailesi’nin birinci sezonunun onuncu bölümü “Survivor”. Grafi2000 Prodüksiyon tarafından cizgifilm.yusufavci.net’daSur hazırlanmıştır.
YouTube Preview Image

Acun Ilıcalı,  Ahmet Dursun,  Dominik Cumhuriyeti,  Duygu Bal,  Survivor,  İsmail Baki,  Serenay Aktaş,  Ünlüler,  Merve Aydın

 

Survivor 2014 2 Mart Pazar Akşamı Başlıyor İzle… Survivor 2014 Ünlüler ve Gönüllüler’in ne zaman başlaycağı belli oldu. Survivor 2014 Ünlüler ve Gönüllüler 2 Mart’tan itibaren Star TV’de yayınlanmaya başlıyor. Survivor 2014 Ünlüler Gönüllüler’in ünlü takımında , , Serenay Aktaş, İsmail Baki Tuncer, Duygu Bal ve Merve Aydın yer alıyor. İşte Survivor 2014 Ünlüler Gönüllüler’in yeni sezonundan ipuçları.

Mart ayından itibaren Star TV ekranlarında yayınlanacak olan dünyanın en zor yarışlması Survivor 2014 Ünlüler Gönüllüler’e gidecek ünlü isimler ada hayatı için hazırlıklara başladı.

2014 sezonunda Dominik Cumhuriyeti’nde çekilecek olan Survivor Ünlüler Gönüllüler’de yarışacak ünlü isimler şöyle sıralandı; Tolga Karel, Ahmet Dursun, Serenay Aktaş, İsmail Baki Tuncer, Duygu Bal, Merve Aydın 

Survivor Yarışmasının Ünlüler Takımı Yola Çıktı

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor yarışmasının ünlüler takımı Atatürk Havalimanından kalkan uçakla Dominik’e uçtu. Ünlüler takımının yarışmacılarının oldukça heyecanlı olduğu gözlendi.

Tolga Karel, Serenay Aktaş, Duygu Bal, Merve Aydın, İsmail Baki, Gökhan Keser ve Eda Özerkan Atatürk Havalimanında aileleriyle yaptıkları duygusal vedalaşmanın ardından önce Fransa’ya oradan da aktarmalı uçak ile Dominik’e uçtular. Yarışma heyecanlarını gizleyemeyen ünlüler takımının yarışmacıları iddialı olduklarını da söylediler.

Ünlüler takımının yarışmacılarından olan Futbolcu Ahmet Dursun’un ise Dominik’e bir gün gecikmeli gideceği öğrenildi.

Samanta Mendes, Üzel,Sahra Işık ve Berna Canbeldek Survivor Gönüllüler kızları olarak tarihe geçecek. Survivor 2014 gönüllüler kızları belli oldu. Survivor bu sene 10 Gönüllü 8 Ünlü ile Dominik Cumhuriyetinde yarışa başlayacak. 8 ünlü bazılarımızın tanıdığı bazılarımızın birkaçını tanımadığı kişilerden oluştu. Tolga Karel,Ahmet Dursun,Serenay Aktaş,Duygu Bal,Merve Aydın,İsmail Baki,Gökhan Keser ve en son olarak açıklanan Eda Özerkan oldu. 10 Gönüllü arasında diğer gönüllülere göre daha çok tanınan iki kişi var onlardan biri Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ‘Şaka da Şuka’nın sunucusu ve model olan Samanta Mendes diğeri ise Adanalı, Baba Ocağı ve Uçurum gibi dizilerde oynayan model ve oyuncu Akın Saatçi. Gönüllülerin kızları Samanta Mendes, Üzel, Sahra Işık ve Berna Canbeldek olacak.Erkekler ise Akın Saatçi, Çamkıran,Yiğit Dikmen,Osman Şengül ve Mert Palavaroğlu olacak.

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir