My Little PONY Karakterleri

kendi kendine hoplayıp zıplayan özgür bir ruh. Aslına bakarsan kendi söylediği şarkıların müziğine göre zıplayıp oynuyor. Hareketli ve inanılmaz enerji dolu… ’ler eve gelene kadar bütün gün konuşabilir. Komik şarkılar yazmaya, gülüp eğlenmeye ve arkadaşlarını da güldürmeye bayılıyor.

Applejack şehrin dışında, ailesinin elma bahçelerinde büyüyen bir Pony. Gerçekçi, güvenilir bir arkadaş ve toynaklarının kirlenip kirlenmediğini umursamıyor. Ona göre bir Pony’nin zekasını kullanarak ve çok çalışarak bitiremeyeceği bir iş yok. Applejack bir problemin çabucak nasıl çözülebileceğini çok iyi biliyor.

macera için yaşıyor. Ne zaman uzaklarda, tehlikeli ve gizemli işlerle dolu bir sorun hemen yardıma koşar. Gözü pek ve cesurdur. Biraz da kendini beğenmiş ve yaramazdır. Ama sen de dünyanın en hızlı Pegasus’u olsan öyle hissetmez miydin?

Zarif ’ın ormandaki hayvanlarla özel bir ilişkisi var. Onları kendi sakin, yeşilliklerin içindeki evinde ağırlamak en sevdiği şeylerden biri… Çünkü , şey… utangaçtır. Çok yumuşak başlı, tatlı dilli ve biraz ürkek bir Pony’dir. Arkadaşları onun iyi yürekliliğini çok seviyor ve onu kabuğundan çıkarmak için ellerinden geleni yapıyor.

Arkadaşlığın sihrine henüz yabancı olan bir Ünikorn (tek boynuzlu at) için yıldızlı pekiyi alabilir. Arkadaşlarına yardım etmek için sihir güçlerini kullanıyor ve yardım elini uzatmak için her zaman hazır bulunuyor. Bazen gösteriş yapıp herkese yüksekten baksa da arkadaşlarına duyduğu sevgi onu doğal bir lider haline getiriyor.

Parıltılı beyaz tüyleri ve asil mor bukleleriyle , Ponyville’deki en güzel Ünikorn (tek boynuzlu at). Ve o da bunu biliyor. Zaten o yollarda hoplayıp zıplarken tüm başlar ona doğru dönüyor. Çok yetenekli bir moda tasarımcısı olan , diğer Pony’leri süsleyip onları güzelleştirmeyi çok seviyor. En büyük hayali de için tasarımlar yapmak…

Güzel Prenses Celestia, krallığının üzerinde uçmaya bayılıyor. 20 cm uzunluğundaki Celestia, Türkçe konuşuyor ve ışıklı kanatları hareket ediyor. Ayrıca, kutunun içinden çıkan çeşitli aksesuarlarla rengarenk saçlarına şekil verilebiliyor.

Twilight Sparkle’ın minik ejderha arkadaşı , onla gezmeye ve yemek yemeye bayılıyor!“My Little PONY Karakterleri” için 4 cevap

 1. relty dedi ki:

  Realty çok süslü Bir oyuncak çok bakım yapıyorum değerini bilsin prenses sales ta içinde bunlar gecerli

 2. sebine dedi ki:

  onlarin adi rarity,celestiya

 3. sebine dedi ki:

  a unuttum celestia

 4. sebine dedi ki:

  ama ben hepsini,ozellikle de twilight sparkle yi seviyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir